Рецензування звітів з експертної оцінки

Рецензування звіту про оцінку майна (акта оцінки майна) здійснюється на вимогу особи , яка використовує оцінку майна та її результати для прийняття рішень, у тому числі на вимогу замовників оцінки майна , органів державної влади та органів місцевого самоврядування , судів та інших осіб , які мають зацікавленість в неупередженому критичному розгляді оцінки майна , а також за власною ініціативою суб’єкта оціночної діяльності .

У відповідність з Національним стандартом № 1:

«Рецензування ( рецензія оцінок) полягає в неупередженому об’єктивному розгляді оцінки майна особою, яка не має особистої матеріальної або іншої зацікавленності в результатах такої оцінки , відповідно до напряму та спеціалізації його кваліфікаційного свідоцтва .

За результатами своєї роботи рецензент готує рецензію у письмовій формі , яку скріплює підписом . Рецензія не повинна містити власного висновку про вартість об’єкта оцінки .

Будь-які судження про вартість об’єкта оцінки , виражені у грошовій формі , можуть відображатися рецензентом виключно у формі звіту про оцінку майна , складеного в повній формі відповідно до вимог національного стандарту».

Рецензія буде містити висновок про відповідність звіту вимогам нормативно -правових актів з оцінки майна та про можливість його використання у відповідних цілях , в тому числі про достовірність оцінки майна .

Звіт класифікується за такими ознаками:

• звіт повністю відповідає вимогам нормативно -правових актів з оцінки майна;

• звіт у цілому відповідає вимогам нормативно -правових актів з оцінки майна , але має незначні недоліки , що не вплинули на достовірність оцінки ;

• звіт не повною мірою відповідає вимогам нормативно -правових актів з оцінки майна і має значні недоліки, що вплинули на достовірність оцінки , але може використовуватися і цілях , визначених у звіті , після виправлення зазначених недоліків;

• звіт не відповідає вимогам нормативно -правових актів з оцінки майна , є неякісним та (або) непрофесійним і не може бути використаний.

Вартість робіт визначається індивідуально.

Контакти:

м. Київ, вул. Трьохсвятительська, буд. 9, офіс 1

тел.: +38 (044) 270 50 80

моб.: +38 (068) 303 88 08

Графік роботи: пн.-пт., з 09:00 до 18:00 (13:00-14:00 обід)